Pakavimo įrengimai
ir procesai

Slide 1
Slide 2
Slide 3

PAKAVIMO SISTEMOS PRAMONEI

Mums pakavimas yra ne tik pakavimo medžiagos – tai efektyvių ir veiksmingų pakavimo procesų, pritaikytų prie unikalių kiekvieno verslo poreikių, suprojektavimas, instaliavimas, paleidimas ir priežiūra. Štai kodėl mes siūlome platų pakavimo sprendimų asortimentą – nuo paprastų naudoti rankinių agregatų iki pažangių ir visiškai automatinių pakavimo sistemų.

Mūsų darbo sistema paprasta: susitinkame su kiekvienu klientu, aptariame konkrečius jo poreikius ir iššūkius, o tada pasiūlome tinkamiausią pakavimo procesą, kuris tuos poreikius patenkins kuo efektyviau.

Tai liečia efektyviausias pakavimo medžiagas, individualiai pritaikytą pakavimo įrangą arba automatizuotus ir sisteminius pakavimo procesų sprendimus.

Nesvarbu, ar jums reikia apsaugoti savo gaminius transportavimo metu, lengviau juos rasti logistikos centre ar tiesiog išsiskirti ant parduotuvės lentynos, mes turime patirties, kuri padės pasiekti jūsų tikslus.

Atsižvelgdami į mūsų įsipareigojimus kokybei, patikimumui ir klientų pasitenkinimui, galite būti ramūs, kad mes suplanuosime, instaliuosime ir paleisime geriausius įmanomus pakavimo procesus jūsų verslui.

SKAITYTI DAUGIAU >>

PAKAVIMO PROCESŲ OPTIMIZAVIMAS

Optimizavimas reiškia, kad norimi tikslai pasiekiami lengviau, papraščiau, išlaikant maksimalius kokybinės ir efektyvumo reikalavimus kiekvienam verslui. Jei supaprastinant šį teiginį, galima pasakyti, kad optimizivaimas yra tai, kas išlaiko efektyvumą sumažindamas sanaudas: laiko, finansų, energijos, personalo poreikį.

Tai ypatingai svarbu, kai kalbame apie pakavimą. Veiksmingas pakavimo sprendimas yra toks, kuris atitinka numatytą paskirtį, subalansuoja funkcionalumą, estetiką, tvarumą. Pakavimo efektyvumas gali padėti sutaupyti išlaidų, sumažinti atliekų kiekį ir pagerinti aplinkosauginį veiksmingumą.

Efektyviai sukurtas pakavimo procesas ir jo rezultatas apsaugo gaminius per visą jų gyvavimo ciklą – nuo gamybos iki vartojimo. Todėl šių procesų nuolatinis peržiūrėjimas ir naujovių paieška gali suteikti verslui visą eilę išskirtinumų, lyginant su konkurentais: tiek ekonominių, tiek įvaizdžio, tiek produkto gyvavimo ciklo prasme.

Mes suprantame, kad pakavimo procesų veiksmingumas ir efektyvumas reikalauja bendradarbiavimo visoje tiekimo grandinėje ir esame atviri bendradarviavimui su mūsų klientais bei partneriais, ieškant visiems naudingų sprendimų.

SKAITYTI DAUGIAU >>

NEMOKAMAS AUDITAS

Norėdami pateikti geriausius pakavimo procesų sprendimus, mes turime suprasti ir išmanyti jūsų pakavimo poreikius ir esamas sistemas. Todėl siūlome klientams ir visiems verslams nemokamus pakavimo procesų įvertinimus – auditus.

Mūsų profesionalų komanda apsilankys jūsų gamybiniuose padaliniuose, susipažins su šiuo metu naudojamu pakavimo procesu (pakavimo įranga, pakavimo medžiagos, pakavimo specifiniai tikslai). Jei bus galimybė, įvertins kaštus, personalo poreikį, broko skaičių ir kt.

Remdamiesi šių susitikimų rezultatais, mes pasiūlysime jums pakavimo procesų tobulinimo sprendimus, galinčius sutaupyti laiko, kaštų bei padidinti bendrą pakavimo efektyvumą ir veiksmingumą. Šis auditas jums nieko nekainuos, o jo atlikimas nereikš, kad jūs turite tapti mūsų klientu.

Mes žinome, kad toks procesas leidžia mums pagerinti visos pakavimo mežiagų, įrangos ir procesų efektyvumą, kelti tiek mūsų, tiek ir mūsų konkurentų profesionalumo lygį. Tai leidžia verslo subjektams, gauti optimaliai jiems pritaikytus ir veiksmingus pakavimo sprendimus, užtikrinant, kad investicijos į pakuotes gautų kuo geresnę vertę.

Užsisakykite PACKSPACE nemokamą auditą, kuris sutaupys, skambindami arba rašydami į mūsų ofisą: +370 37 756056 / info@packspace.lt

SKAITYTI DAUGIAU >>

To top