E-SHOP

Suprantame, kad jūs renkatės ir perkate pakavimo medžiagas ne todėl, kad norite jų turėti savo gamybos ceche ar namie, o todėl kad jums reikalingas tam tikras rezultatas, kurį gausite naudodami pakavimo medžiagas. Mūsų svetainėje yra du pakavimo medžiagų filtrai, kuriuos naudodami galite lengvai rasti sprendimą, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius ir tikslus. Pakavimo medžiagas filtruokite: 1) Labiau įprastas filtras pagal pakavimo medžiagų tipus (tampri plėvelė, popieriniai kampai, lipni plėvelė ir t.t.); 2) Modernus filtras pagal pakavimo medžiagų atliekamas funkcijas jūsų gamyboje. Šis filtras, kuris skirsto visas pakavimo medžiagas pagal jų funkcijas, gali jums padėti rasti naujų sprendimų jūsų tikslams pasiekti. Produktų funkcijos yra skirstomos pagal pasaulinėje pakavimo medžiagų, įrankių ir procesų rinkoje dažniausiai naudojamas pakavimo funkcijas (pavyzdžiui: reklaminė pakuotė, logistikos pakuotė, transportavimo pakuotė ir t.t.).

Pagal pakuotės funkcijasPagal pakuotės tipus
Išlaikymas

Išlaikymas 62

Ši funkcija susijusi su galutinio produkto galimybe išlaikyti visas savo savybes, nesugesti, nebūti pažeistu viso proceso po gamybos ir pakavimo metu.

Apsauga

Apsauga 66

Funkcija susijusi su pakuotės galimybe apsaugoti galutinį produktą nuo piktybinio sugadinimo, padirbimo, pakeitimo. Užtikrina, kad produktas išliks autentiškas.

Identifikavimas

Identifikavimas 12

Ši funkcija susijusi su pakuotės galimybe palengvinti produkto identifikavimą sandėliavimo ir prekių atrinkimo metu: įskaitant kodus, spalvas ir etiketes.

Patogumas

Patogumas 19

Ši funkcija susijusi su galutinio vartotojo patogumu ir paprastumu naudojant produktą. Užtikrina, kad pakuotė aiški, ją lengva tvarkyti, laikyti ir naudoti.

Patrauklumas

Patrauklumas 1

Funkcija susijusi su pakuotės bendru vizualiniu patrauklumu ir estetika. Užtikrina, kad galutinis produktas būtų greitai, aiškiai identifikuojamas ir matomas.

Reklama

Reklama

Pakuotė - produkto reklamos kanalas, kuriantis produkto identiteto išskirtinumus, susijusius su konkuravimu tarp identiškų produktų.

Pakartotinis naudojimas

Pakartotinis naudojimas 29

Galimybė pakartotinai naudoti pakuotę bei laikyti ją integralia galutinio produkto dalimi. Užtikrina, kad su pakuote laikomas produktas tarnauja ilgesnį laiką.

Ekonominis efektyvumas

Ekonominis efektyvumas 3

Pakuotė, kuri leidžia sumažinti gamybos kaštus ir daro teigiamą įtaką galutinio produkto kainai.

Visi produktai

Visi produktai 94

Peržiūrėkite visas mūsų siūlomas pakuotės medžiagų pozicijas.

Teiraukis

To top