Pakuotė ir ekologija

Slide 1
Slide 2
Slide 3

KAIP DRAUGAUTI SU GAMTA?

Mes tikime, kad atsakingas pakuotės medžiagų pasirinkimas, gamyba, vartojimas ir teisingas perdirbimas yra pagrindiniai darnios aplinkos palaikymo komponentai.

Dažniausiai manoma, kad pakuotės medžiagos yra vienareikšmiškai kenksmingos aplinkai ir sunaudojamos be reikalo, mes žinome, kad tikrasis klausimas yra susijęs su tuo, kaip pramonė ir pirkėjai naudoja ir tvarko pakuotę.

Kad išliktumėte draugiški aplinkai, raginame savo klientus atsakingai pasirinkti pakuotę ir galvoti apie medžiagų gyvavimo ciklą.

Tai apima pakuotės projekto pasirinkimą, maksimalų efektyvumą, daugkartinį ir pakartotinį panaudojimą bei perdirbimą, kai tik yra įmanoma.

SKAITYTI DAUGIAU >>

EFEKTYVUMAS

Šiuolaikinėje pramonėje efektyvumas yra vienas svarbiausių veiksnių, nes tai leidžia optimizuoti išteklius ir procesus, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Tai ypač aktualu, kalbant apie pakavimo medžiagų sektorių, nes mūsų rinkoje efektyvumas susijęs ne tik su verslo rezultatais, bet ir aplinkos apsauga.

Efektyvumą suprantame, kaip pakavimo procesų sprendimus, kurie naudoja mažiau resursų, nors sukuria maksimaliai veiksmingą rezultatą: apsaugo galutinį produktą viso jo gyvavimo ciklo metu – nuo gamybos iki vartojimo pas galutinį pirkėją.

Tai taip pat reiškia mažesnį gamybos medžiagų, energijos naudojimą, mažiau atliekų ir didesnį tinkamumą perdirbimui. Mes, Packspace, siekiame kurti pakavimo sprendimus, kurie būtų efektyvūs tiek produktų apsaugos, tiek aplinkos apsaugos požiūriu.

Galiausiai pripažįstame, kad tvarios pakuotės yra naudingos ne tik aplinkai, bet ir verslui. Sumažindami atliekų kiekį, gerindami efektyvumą ir parodydami savo įsipareigojimą siekti tvarumo, galime teikti vertę savo klientams, darbuotojams ir visai visuomenei.

SKAITYTI DAUGIAU >>

PERDIRBIMAS

Mes raginame ir skatiname savo klientus tinkamai perdirbti pakuočių medžiagas. Rūšiuojant ir teisingai šalinant medžiagas, visa industrija gali užtikrinti, kad pakuotė būtų naudojama dar kart arba perdirbama taip, kad sumažintų atliekų kiekį ir mažintų poveikį aplinkai.

Esame pasiryžę aktyviai veikti ir patys, propaguojant atsakingą vartojimą bei teisingą pakuotės perdirbimą. Todėl kuriame tvarius pakavimo sprendimus, atliekame klientų pakavimo procesų auditus ir siūlome labiau efektyvius sprendimus.

Tikime, kad tokie proaktyvūs veiksmai, sumažins mūsų visų įtaką aplinkai. Mūsų komanda visada yra pasirengusi pakonsultuoti tiek verslo klientus, tiek ir privačius pirkėjus dėl tikslių pakuotės medžiagų rūšiavimo ir perdirbimo veiksmų.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Teiraukis

To top