Slide 1
SPRENDIMAS VISIEMS KLAUSIMAMS

Rasime pakavimo sprendimą visiems jūsų poreikiams, nes iššūkio sprendimas priklauso nuo jūsų tikslo: ką norite supakuoti, kaip norite supakuoti, kokio funkcionalumo iš pakuotės ieškote. Galime tai padaryti, nes jau ne kartą sprendėme tokius uždavinius: nuo maisto iki stambių gabaritų produktų pakavimo.

Slide 2
VERTĘ KURIANTI ĮRANGA

Mūsų turimos įrangos parkas leidžia rasti optimalų būdą, kaip rasti unikalų ir būtent jums pritaikytą pakavimo procesą, pagaminti specifines pakavimo medžiagas bei pasiūlyti jūsų gamybos procesų efektyvumą didinanti pakavimo proceso variantą. Galima tai padaryti, nes turime gilias pakavimo procesų rinkos žinias ir kompetencijas, pritaikytas begalėje mūsų klientų veiklų.

Slide 3
PASIŪLYMAI, KURIE VEIKIA

Siekiame, kad jūsų pakavimo procesai taptų labiau efektyvūs ir optimalūs: našesnė įranga ir procesai, tikslesnių parametrų pakavimo medžiagos, mažiau personalo. Visada bendradarbiavimą pradedame nuo jūsų versle naudojamų pakavimo procesų apžvalgos ir racionalizuojančių pasiūlymų, kuriuos jūs mielai priimsite. Juk pakavimo procesų optimizavimas leidžia sutaupyti be žalos kokybei ir jūsų klientų pasitenkinimui.

previous arrow
next arrow

APIE KOMPANIJĄ

UAB Airuslita, veikianti su prekės ženklu „Packspace“, yra pakavimo procesų optimizavimo kompanija, kuri greitai, operatyviai, tiksliai sukuria, randa ir pristato pakavimo medžiagas, pakavimo įrangą ar pakavimo procesų valdymo variantą, leidžiantį sutaupyti ir padidinti verslo efektyvumą optimizuojant pakavimo procesus.

Pasiekiam rezultatą, nes per daugiau nei 20 metų darbo šioje rinkoje sukaupėme milžinišką žinių, kompetencijų ir ryšių su geriausiais pasaulio ir Lietuvos pakavimo medžiagų ir įrangos gamintojais, projektuotojais ir tiekėjais bagažą.

Šiuo metu turime savo gamybos padalinį ir pagrindinį ofisą Kaune, dedikuotą ir visoje Lietuvoje dirbančią pardavimo komandą bei bet kurią šalies vietą pasiekiančią pakavimo procesų specialistų grupę.

Iš savo klientų mes gerai žinome, jog jūs ieškote ne tiek pakavimo medžiagų dėl pakavimo medžiagų ar pakavimo įrangos dėl pakavimo įrangos. Jūs ieškote ir siekiate išspręsti savo gamybos cikle kylančius iššūkius ir, būkime atviri, kartais, problemas. Siekiate, kad jūsų gamybos procesas taptų maksimaliai efektyvus iš verslo pusės, būtų maksimaliai draugiškas aplinkai bei leistų jūsų pirkėjams mėgautis kokybiškais jūsų produktais ir gaminiais.

Todėl ir mes suprantame savo darbo sritį ne tik kaip pakavimo medžiagas ir pakavimo įrangą, bet  kaip pramoninių pakavimo procesų rinką, kurios tikslas ir siekis – efektyvinti pakavimo procesus pramonės gamyboje per visas tris  pagrindines sritis: pakuotės medžiagas (pakuotę), pakavimo įrangą ir pakavimo procesų efektyvinimą.

SKAITYTI DAUGIAU >>

MŪSŲ PRASMĖ

Kiekvieno verslo paskirtis yra augti ir plėstis savo veiklos srityje. Mes, „Packspace“, augimą ir plėtrą suprantame, kaip nuolatinį mūsų klientų gamybos procesuose naudojamų pakavimo procesų optimizavimą ir gerinimą per efektyvumą didinančias inovacijas bei gilų pramonės poreikų supratimą.

Žinome, kad jūs, mieli klientai, turite savo unikalių poreikių, kuriems patenkinti reikalingi savo laiką aplenkiankiantys pasiūlymai ir sprendimai. Stengiamės išlikti priekyje nuolat besikeičiančiame pakavimo pasaulyje, nuolat tobulindami savo produktus ir paslaugas, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai gautų pažangiausius ir tvariausius pakavimo procesų sprendimus.

Bendradarbiaudami su klientais ir siekdami bendros kompetencijos vizijos, siekiame palikti ilgalaikį poveikį pakavimo pramonei ir kiekvieno mūsų kliento efektyvumo rezultatams. Dirbame tam, kad padėtume jums nuolat tobulinti pakavimo procesus, pasinaudoti mūsų žiniomis pakavimo procesų, pakavimo medžiagų ir pakuotės priemonių srityse.

MES OPTIMIZUOJAME SAVO KLIENTŲ PRAMONINIUS PAKAVIMO PROCESUS.

SKAITYTI DAUGIAU >>

MŪSŲ VERTYBĖS

PAŽADAS YRA GARANTIJA!

Nėra nieko svarbiau už mūsų pažado tesėjimą, kurį mes garantuojame. Susitarimas yra mūsų garantija. Tai, kaip mus vertina mūsų klientai yra esminis mūsų sėkmės faktorius: kaip suteikėme jums tai, ką pažadėjome, kaip laikomės savo duoto žodžio. Jei mes susitariame – jūs galite būti ramūs, nes gausite tai, ko tikitės.

OPTIMIZAVIMAS IR EFEKTYVUMAS

Kaip atlikti pakavimo procesą taip, kad jis būtų maksimaliai naudingas, greitas, paprastesnis, ekologiškas, inovatyvus ir patikimas. Pakavimo procesus optimizavimas leidžia, išlaikant kokybę, taupyti mūsų klientų kaštus, darbo laiką ir personalo skaičių. Šie procesų optimizavimo sprendimai sukuria ilgalaikį mūsų klientų konkurencinį pranašumą.

ŽINIOS IR SUVOKIMAS

Pakuotės procesų optimizavimo rinkoje dirbame daugiau nei 20 metų. Per tą laiką augome ir keitėmės su visa rinka, todėl sukaupėme milžinišką žinių ir pažinčių bagažą, turime gilų rinkos suvokimą, kuris leidžia greitai, operatyviai ir tiksliai rasti ir pristatyti specialiai jums pritaikytą pakavimo proceso optimizavimo variantą iš viso pasaulio geriausių gamintojų, projektuotojų ir tiekėjų.

SKAITYTI DAUGIAU >>

To top